Wielka Majówka oraz Giełda Kwiatów i Różności 29 kwietnia - 3 Maj

W sobotę 29 kwietnia w kurorcie rozpocznie się Wielka Ustecka Majówka 2017. Cykl imprez potrwa aż do 3 maja. W tym czasie czeka nas wiele atrakcji sportowych, artystycznych i kulinarnych.

Majówce tradycyjnie towarzyszyć będzie Giełda Kwiatów i Sprzętu Działkowego.Od 29 kwietnia do 1 maja na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustce od godziny 9 rano do godzin wieczornych trwać będzie XVIII Giełda Kwiatów, Sprzętu Działkowego i Wszelkiego Dobra. W programie znajdzie się wiele zabaw i gier dla dzieci i dorosłych. Planowana jest również Olimpiada Osób Niepełnosprawnych, Turniej Piłki Nożnej Maluchów, Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych im. E. Kaczmarzyka oraz Zawody Rowerkowe Przedszkolaków. Na scenie oprócz usteckich zespołów z Domu Kultury, Usteckiej Orkiestry Dętej i seniorów planowane są koncerty Eweliny Boguckiej oraz zespołu „One Moment”.

30 kwietnia i 1 maja planowana jest darmowa grochówka i żurek.

Zdjęcie użytkownika Ziemia Ustecka.

Wielka Majówka oraz XVIII GIEŁDA KWIATÓW, SPRZĘTU DZIAŁKOWEGO i WSZELKIEGO DOBRA  Ustka 2017

W dniu 2 maja przed wejściem do Urzędu Miasta Ustka w samo południe odbędzie się Dzień Flagi RP, gdzie uczestnikom uroczystości wręczane będą chorągiewki.

3 maja to Święto Konstytucji. O godzinie 11 planowane jest nabożeństwo w Intencji Ojczyzny a w południe uroczystości pod pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego 1939-1945.
O godzinie 18 w Domu Kultury w Ustce odbędzie się koncert Elżbiety Adamiak (impreza biletowana).

Dodatkowo w dniach 1-3 maja Muzeum Ziemi Usteckiej dla mieszkańców Ustki będzie dostępne bezpłatnie. Muzeum będzie czynne od 11 do 16.

Szczegółowy program poniżej !

 Zdjęcie użytkownika Ziemia Ustecka.

Zdjęcie użytkownika Ziemia Ustecka.

 Zdjęcie użytkownika Ziemia Ustecka.